אבקת אגס אורגנית

אבקת אגס הוא המפעל שלנו לבחור אגס אורגני טבעי כחומר גלם ואז accorading כדי standerd בטיחות מזון לייצר, אריזה ומשלוח. אבקת אגס היא אבקת מיידיות, זה יכול להשתמש בו כל חיי היומיום. אם יש לך מעניין אנא צרו קשר.

פרטי המוצר

המוצר מבוא של אבקת אגס אורגני

אגס אסייתי הוא פרי מן העץ עם השם המדעי Pyrus pyrifolia. עץ האגסים אסיה הוא יליד אסיה יש שמות אחרים כגון אגס נאשי, אגס חול אגס תפוח. הפרי מכיל תכולת מים גבוהה ומרקם גרגרי בהשוואה לאגס האירופי המוכר.

קלוריות

אגס אסייתי מכיל כ 51 קלוריות סה"כ. פחמימות חשבון עבור 47 קלוריות, שומן תורם 2 קלוריות וחלבון מספק את 2 קלוריות הנותרים. אסיה אסיאתית ar מספק 3 אחוזים מהערך היומי (DV) עבור סך קלוריות על בסיס דיאטה של ​​2,000 קלוריות ליום.

פחמימות

אגס אסיאתי יש 13 גרם של פחמימות סה"כ. סוכרים פשוטים מספקים 9 גרם של חשבונות סיבים אלה וסיבים תזונתיים עבור 4g הנותרים. אגס אסייתי יש 4 אחוזים DV עבור פחמימות סה"כ ו -18 אחוזים DV עבור סיבים תזונתיים. אגס אסייתי אין פחמימות מורכבות.

מפרט המוצר של אבקת אגס אורגנית

* תהליך ייבוש: ייבוש אוויר (AD) או להקפיא ייבוש (FD)

* מקום מוצא: סין

* תוספים & משמר: אף אחד

* חיי מדף: 24 חודשים

* MOQ: 500kgs

* משלוח: על ידי הים או על ידי שדה התעופה

גודל המוצר של אבקת אגס אורגנית

רכיבים

100% אגס

מִפרָט

גודל החלקיקים: 40-120 רשת, או לפי דרישות הלקוח;

לחות: 5%;

טוהר: 100%

אריזות

a: 1kg / נייר אלומיניום שקית, קרטון בחוץ;

b: 25kg / תוף סיבים;

c: לפי דרישות הלקוח

* תזונה של אגס:

אגס ב 100 גרם המשרתים (אגס קטן) הוא מקור טוב של סיבים תזונתיים אבל אחרת מספק שום חומרים מזינים חיוניים בכמויות משמעותיות. זה מאוד שימושי עבור שיעול גרון כואב.

* יישום של אבקה:

ניתן להשתמש באבקה לתרופות ולמוצרי בריאות, מזון בריאות, מזון לתינוקות, משקאות מוצקים, מוצרי חלב, מזון נוחות, מאפים, חטיפים, משקאות קרים, שתייה חמה, מזון נפוח, תבלינים, מזון בגיל העמידה וכן הלאה.

Hot Tags: אבקת אגס אורגני לחלץ, אבקה, משומר, FD, להקפיא יבשים
חקירה

You Might Also Like