אבקה אורגנית Carambola

פונקציה של אבקת Carambola אורגני 1) זה יכול להיות עיכוב של צבירה טסיות, עיכוב של פקקת ורידים ו פקקת מוח; 2) יש לו השפעות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים; 3) זה יכול להיות אנטי בקטריאלי, אנטי הגידול; 4) זה גם כמתווכים אנטי ויראליים ו antancer. 5) אנטי דלקת, antalgic התקשורת של אנטי וירוס ואנטי סרטן.

פרטי המוצר

מבוא המוצר של אבקת Carambola אורגני

פירות Carambola יכול להיות צהוב לירוק עם טעם מורכב זה עשוי להיות טארט או מתוק, שילוב של טעמים של אננס lemons.The מיץ מן carambolas משמש גם משקאות קר, במיוחד מיץ של זנים חמוצים. הפרי הוא על 2 עד 6 אינץ '(5.1 עד 15.2 ס"מ) באורך והוא צורה אליפסה. בדרך כלל יש חמישה רכסים אורכיים בולטים, אבל במקרים נדירים זה יכול להיות כמו 4, או כמה שרק 8 רכסים האורך בולטים. בחתך רוחב, הוא דומה לכוכב. העור הוא דק, חלק, שעווה והופך אור צהוב כהה כאשר בשלים.

Carambola Fruit Powder1.jpg

מפרט המוצר של אבקת Carambola אורגני

* תהליך ייבוש: ייבוש אוויר (AD) או להקפיא ייבוש (FD)

* מקום מוצא: סין

* תוספים & משמר: אף אחד

* חיי מדף: 24 חודשים

* MOQ: 500kgs

* משלוח: על ידי הים או על ידי שדה התעופה

גודל המוצר של אבקת Carambola אורגני

רכיבים

100% Carambola

מִפרָט

גודל החלקיקים: 40-120 רשת, או לפי דרישות הלקוח;

לחות: 5%;

טוהר: 100%

אריזות

A: שקית נייר 1kg / אלומיניום, קרטון בחוץ;

B: 25kg / תוף סיבים;

C: לפי דרישות הלקוח

* היתרונות של אבקת Carambola אורגני

Carambola עשיר בחומרים נוגדי חמצון, אשלגן, וויטמין C. זה נמוך בסוכר, נתרן, וחומצה. זהו גם מקור חזק של שני נוגדי חמצון פוליפנולים ראשוניים ומשניים. Averrhoa carambola יש גם פעילות נוגדת חמצון ו מיקרוביאלית. ניקוב של תחמוצת החנקן (NO) על ידי תמצית הפרי תלוי ריכוז שלב ההבשלה.

* יישום של אבקת Carambola אורגני :

ניתן להשתמש באבקה לתרופות ומוצרי בריאות, מזון בריאות, מזון לתינוקות, משקאות מוצקים, מוצרי חלב, מזון נוחות, מזון נפוח, תבלינים, מזון בגיל העמידה, מאפים, חטיפים, משקאות קרים וכדומה.

Hot Tags: אבקה אורגנית carambola לחלץ, אבקה, משומר, FD, להקפיא יבשים
חקירה

You Might Also Like