אבקת דוריאן בריאה

אבקת Durian יכול לשמש חומר גלם להוסיף מיץ פירות, לחם, עוגה, cookiescandy, פודינגים ומאכלים אחרים; אבקת Durian יכול לשמש תוספי מזון, לא רק לשפר את הצבע, ניחוח וטעם, אלא לשפר את הערך התזונתי של מזון.

פרטי המוצר

המוצר מבוא של אבקת דוריאן בריא

דוריאן מזין מאוד משום שהוא עשיר ב- B, C ו- E ועם תכולת ברזל גבוהה. אכילה durian הוא כביכול לשחזר את בריאותם של בני אדם חולים ובעלי חיים.
דוריאן, הידוע גם בשם שאו, חתולים civet, הידוע בכינויו "כרית הזהב" בטייוואן. Bombacaceae עצים נשירים טרופיים, עץ 15 עד 20 מ 'גבוה, בדרך כלל חושבים שמזרח הודו ומלזיה הוא המקור של durian, לאחר מכן הציג את הפיליפינים, סרי לנקה, תאילנד, וייטנאם, מיאנמר ומדינות אחרות, סין יש גם כמות קטנה של נטיעה ב hainan. פירות דוריאן מכיל מגוון של ויטמינים, תזונה עשירה, טעם ייחודי, יש שם משמח "מלך הפירות". כרית durian הוא הרבה יותר fyletic, כולל זהב, דלעת ואת אוצר אוצר, כגון זנים, פירות durian globose או אליפטי, צהוב עור, בחוץ, נראה כמו jackfruit, הפרט הוא גדול יותר, על 20 ס"מ קוטר, בדרך כלל יש את הגודל של קוקוס, 1-1.5 ק"ג. בגלל הפרי, טעם ארצות הברית, הזרים אמר שזה "מלך הפירות". דוריאן עיסת צהוב, צמיג, עסיסי, חולשה בטעם מתוק, נראה שיש טעם גלידה, ריח חזק שלה.

דוריאן פאודר

מפרט המוצר של אבקת דוריאן בריאה

* תהליך ייבוש: ייבוש אוויר (AD) או להקפיא ייבוש (FD)

* מקום מוצא: סין

* תוספים & משמר: אף אחד

* חיי מדף: 24 חודשים

* MOQ: 5kgs

* משלוח: על ידי הים או על ידי שדה התעופה

גודל המוצר של אבקת דוריאן בריאה

רכיבים

100% דוריאן

מִפרָט

גודל החלקיקים: 40-120 רשת, או לפי דרישות הלקוח;

לחות: 5%;

טוהר: 100%

אריזות

a: 1kg / נייר אלומיניום שקית, קרטון בחוץ;

b: 25kg / תוף סיבים;

c: לפי דרישות הלקוח

* Nutritions של אבקת Durian

פירות דוריאן מכילים כמות גבוהה של סוכר, ויטמין C, אשלגן וחומצת האמינו טריוטופאן סרוטונרגית, ומקור עשיר של פחמימות, חלבונים ושומנים. כי זה מזון גליקמי גבוה, כך סוכרת צריך להפחית לאכול פירות durian.

חקירה