אבקת שרי בריאה

Acerola דובדבן (Malpighia glabra) הוא שיח טרופי נושאות פרי או עץ קטן Malpighiaceae המשפחה. שמות נפוצים כוללים acerola, ברבדוס דובדבן, דובדבן מערב הודו ודס קר פראי. זה ידוע להיות עשיר מאוד ויטמין C, כמעט כמו camu camu, למרות שהוא מכיל גם ויטמינים A, B1, B2, ו B3, כמו גם carotenoids ו bioflavonoids, המספקים ערך תזונתי חשוב יש שימושים נוגדי חמצון. ויטמין C המיוצר על ידי הפרי נספג טוב יותר על ידי בני אדם מאשר חומצה אסקורבית סינתטי.פרי זה נמוך בשומן רווי ונתרן, נמוך מאוד כולסטרול. זה גם מקור טוב של סיבים תזונתיים, riboflavin, חומצה פולית, מגנזיום, אשלגן ונחושת, וכן מקור טוב מאוד של ויטמין A וויטמין C.

פרטי המוצר

המוצר מבוא של אבקת שרי בריא

Acerola הוא עץ קטן שגדל באזורים יבשים של הקאריביים מרכז ודרום אמריקה. באופן מסורתי, הפרי שלה משמש לטיפול בשלשולים, דלקת פרקים, חום, ובעיות כליות, לב וכבד. Acerola מכיל 10-50 פעמים יותר ויטמין C לפי משקל מאשר תפוזים. חומרים חשובים אחרים שנמצאו Acerola כוללים bioflavonoids, מגנזיום, חומצה פנטותנית, וויטמין A

מפרט המוצר של אבקת שרי בריא

* תהליך ייבוש: ייבוש אוויר (AD) או להקפיא ייבוש (FD)

* מקום מוצא: סין

* תוספים & משמר: אף אחד

* חיי מדף: 24 חודשים

* MOQ: 5kgs

* משלוח: על ידי הים או על ידי שדה התעופה


גודל המוצר של אבקת שרי בריא

רכיבים

100% שרי

מִפרָט

גודל החלקיקים: 40-120 רשת, או לפי דרישות הלקוח;

לחות: 5%;

טוהר: 100%

אריזות

a: 1kg / נייר אלומיניום שקית, קרטון בחוץ;

b: 25kg / תוף סיבים;

c: לפי דרישות הלקוח

* תזונה של שרי:

דובדבן גולמי לספק מעט תוכן מזין לכל 100 גרם המשרתים. סיבים תזונתיים וויטמין C נמצאים תוכן מתון בעוד ויטמינים אחרים מינרלים תזונתיים כל אספקת פחות מ -10% של ערך יומי (DV) למנה, בהתאמה.

Hot Tags: אבקת שריר בריאה לחלץ, אבקה, משומר, FD, להקפיא יבשים
חקירה

You Might Also Like