הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

Ziyun, בגווי שסק הפרדס מו להחזיק את, "חלומות עשיר"

Mar 05, 2016

האביב ופרחים. באי פו יואן Cun shiyanxiang, Ziyun האוטונומי Xiang Li וואן, גואו Pengfei, הבמאי של המעגל לגינה שסק, מצא כי נטיעת שסק החלה לא מזמן של הניצנים, ססיל חיוך על פניו, הוספת ביטחון האיכרים.

ב-1 במרץ, עיתונאים מתחילים ממחוז Ziyun, אוטובוס 20 דקות מאוחר יותר אושר יואן Cun, בוץ צהוב המבצר, מסתכל, כמה גבוה עץ בערך שני מטר של שסק במיאו לי בתוך האדמה. או, תראה! השתילים שסק שתל בחודש שעבר, נושבת החל לנבוט באביב. "עם שסק שתילי לאחר התבוננות Pengfei גואו אמר בהתרגשות, השתילים שסק סינכרון מלא עם עוני את התקוות של הכפר שלהם.

על פי באי Shiyan טאון ראש קאנג וו הציגה הישוב של מו היא להסתמך על סבב חדש של המרת cropland ליער, שסק הזדמנות הפרדס על-ידי יישום, Mu לאושר בכפר פארק הבוסתן שסק כמרכז, לקבוצה שמסביב, יבש בארות של כפרים כמו קרינה, התחילו. לצמוח בחורף שעבר, בשנים לפני השתילה מראש. Cropland, ש'יאנג שברה את המסורת של החזרת אדמות חקלאיות יערות, היישום עבור המפתח "שלוש עשרה וחמש" מספקת את היתרון של תמיכה חזקה בתעשייה מיגור העוני. ו על מנת להשיג את "היציאה" אזור תעשייה "יציאה" פרח, "היציאה" נוף לצורך הקמת פארק התעשייה לטובת העם ישירות, ויוצרים נוף התיירות הטבות העם בעקיפין נהנו, כך בהריסות הכפר כדי להתעשר.

"בטיפוח, אנחנו קודם מתוכנן, מיושמת, Eriobotrya פרחי japonica לאחר fruiting, טופס הנוף" לבן אמר shiyanxiang Ganghua לואו סגן שר, השתילה מטעי שסק הם כל זמן מו דה XING קוואן שסק שתילים, 2-3 fruiting, חמש שנים כדי לקצור. בטיפוח-תרגול כדי לפגוש את נטיעות מתוקננת ואת שיעור ההישרדות של 90% אחוזים מן המטרה, הם ביקשו צוות הבנייה אחיד נטיעת. בתחום הניהול, אשר מגדיר של קואופרטיבים מיוחדים שסק, קואופרטיבים לספק שירותי ניהול טכני; ניהול הוא עדיין החקלאי העיקרי, אם הפרט ניהול בעל כורחו חקלאים, טיפוח קואופרטיב של שסק ביבשה, בסופו של דבר מרוויח חקלאים.

שסק fruiting לאחר דיבידנדים, הרווחים יעברו אחת או שלוש, הוצג לתוך. "אחד" הוא החלק החילוץ של 10% כפי בקולקטיב כסף. כדי לפתור את הבעיה kongkecun, הכפר קרן ליטול רווחה חברתית קשה, הקלה כוח אדם; "שלוש" הוא שחולץ 30% חלק להפקת שיתופיות (ניהול האגודה), העלויות של ניהול שירות והדרכה טכנית; "שש" הוא החלק 60% של היתרונות בפרנסת החקלאים.