הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

בטמפרטורות חם בצ'ונגקינג תפוזים מאוחר-התבגרות מהירה רישום מראש

Mar 05, 2016

מאז אמצע פברואר, אני מהר, טמפרטורות חמים יותר, מאחר התבגרות הדר רשום לפני שנה קודם לכן. 2nd, העיתונאית למד מן האזורים ייצור, שוק האיכרים לבין המועצה העירונית, אני, התבגרות מאוחר הדר המסיק השנה, איכות הוא טוב יותר מאשר בשנים קודמות, מחיר מפיק הנוכחי ירדה מן מאוחר אבל עלולה "זנב".

בזמן הנוכחי, תקופה קריטית האביב החריש עושה הכנות, החקלאים המקומיים היו בתחומים של "מנכשים" עסוק "עיר התפוזים" חקלאי של ג'ן שה צ'אנג קאי כבר סיפור אחר: אחד אחד לתוך המטע כתום, שמח- ו התבגרות מאוחרת הקציר הדרים.

". אני שתלתי והמשפחתי 'Tarouco' דם תפוזים, ייצור, גידול של 10%, פירות צורה, טעם חל שיפור משמעותי גם" חקלאים זאו Kequan אמר. בזמן הנוכחי, הרכישה מחירים בשנה שעברה, למרות מעט למטה, 2-3 יואן לכל ק ג, אבל להגדיל תשואה, להגדיל את ההכנסה ברוטו שלו.

בנוסף kaixian קאונטי, אריכות ימים, Fuling, מחוז Zhong, של fengjie תפוז-דם, Murcott, אחרים התבגרות מאוחרת הדר גם במבצע בשנה שעברה במשך יותר מחצי חודש מראש. מועצת העיר לסטטיסטיקה חקלאות, משמעותית מגדיל ב orange הטבור התבגרות מאוחרת זו העונה, מגדילה את כמות רישום, Murcott, תפוז דם וכתום התבגרות מאוחרת הטבור צפוי תשואות לפדיון 131,000 טון, טון 168,000-112 אלף טון, לעומת 118.3%, 57%, 31.8%, להתחיל עסקים מחירים בשנה שעברה ירד מעט, אך האיכות הוא טוב יותר מאשר בשנים קודמות, הכנסה שטח חקלאים נותרת גבוהה.