הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

הפונקציה ואת היעילות של תה ברוד

May 03, 2017

1. תה ברוד יש את ההשפעה ואת ההשפעה של הרזיה: G אבקת תה עשיר בקפאין, חומצה פולית, חומצה פנטותנית, inositol, חומרים ארומטיים ותרכובות אחרות יכולים לשחק תפקיד בוויסות חילוף החומרים של הגוף, פוליפנולים תה וויטמין C יכול להפחית שומנים בדם וכולסטרול, אשר משפיעים על ירידה במשקל.

2. ברוד תה יש את ההשפעה ואת ההשפעה של אנטי סרטן, g אבקת תה עשיר בפלבנואידים יש מעלות שונות של אפקט אנטי סרטני במבחנה.

3. ברוד תה יש את הפונקציה ואת ההשפעה של הגנה על Cardiovascular המערכת. קפאין בתה יש את ההשפעה של חיזוק הלב, antispasmodic ומרגיע שריר חלק, ולקדם את זרימת הדם. זוהי תרופה אדג'ובנטית טובה לטיפול אדג'ובנטי באוטם שריר הלב.

4. תה ברוד יש את ההשפעה של interiting טרשת העורקים ואת תפקידו של תה עשיר ויטמין C ו polyphenols תה עם זרימת הדם, כדי למנוע את תפקידה של טרשת עורקים. לעתים קרובות כל כך לשתות חרוזי תה בין שכיחות גבוהה של יתר לחץ דם ומחלות לב כלילית נמוכה יחסית.

התה 3.jpg

5. ברוד תה עם אפקט אנטיבקטריאלי, בקטריוסטטי ותפקיד: תה שריפה עשיר פוליפנולים תה, חומצה טניק יכול לפעול על חיידקים, יכול לקרר את החיידקים של החיידק, אשר יהרוג את החיידקים. בגלל תכונות אנטיבקטריאליות של תה g אבקת , g אבקת תה יכול לשמש כדי לסייע בטיפול במחלות מעיים כגון כולרה, טיפוס, דיזנטריה, דלקתית, תסחיף דלקתית, אבל גם כתם אקטואלי כדי לעכב כאבי עור, מוגלת מוגלת, עבור דלקת אוראלית , כיבים, כאב גרון יש גם השפעה מסוימת.

6. גודפאודר תה עם אפקט משתן ותפקיד, ניתן להשתמש כדי לסייע בטיפול בצקת, תסחיף מים דיסטרופיה.

7. תה ברוד יש את האפקט ואת ההשפעה של אנטי עששת, g אבקת תה מכיל יונים פלואוריד סידן השיניים יש זיקה רבה, יכול להיות קשה יותר להתמוסס חומצה "fluoro-apatite", כמו שיניים עם שכבת מגן, ובכך להגן על השיניים, לשפר את היכולת של שיניים נגד עששת ועששת.

8. ברוד תה עם אפקט אנטי עייפות ותפקיד, כדי לסייע לאנשים לעורר את הרוח, לשפר את החשיבה, לחסל עייפות, לשפר את יעילות העבודה.