הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

תמצית פטריות שיטאקי לבריאות החיסון

Dec 05, 2017

תמצית פטריות שיטאקי הוא מרכיב חיסוני ובריאותי טוני עבור מזון ומשקאות. הוא מכיל lentinan, אשר יש אפקט התחדשות כללית ומסייע להפחית עייפות. הוא מכיל גם גלוקנים ביתא, אשר לעורר חסינות לספוג כולסטרול. שיטאקי פטריות תמצית אבקה דק זמין כתמצית אבקה בסדר כי הוא מסיס במים עבור מזון ומשקאות יישומים.

פטריות שיטאקי מוערך מאוד עבור הטעם הטעים שלה מרקם בשרני במנות מזון רבות כגון מערבבים ירקות מטוגנים, דגים, ואחרים. "צ'יאנג גו" (פטריות ריחניות) ברפואה הסינית המסורתית, היתרונות הבריאותיים שלה במדינות אסיה ובכל רחבי העולם כוללות חיזוק ונורמליזציה של העיכול, וחיזוק כוחות החיים החיוניים באנרגיה (צ'י). שיטאקי משמש גם לתרופות אחרות, כולל תפקוד מערכת החיסון, אלרגיות, שפעת, הצטננות תכופה, דלקת הסימפונות, עייפות וחולשה, מחלות לב, כולסטרול בדם גבוה, לחץ דם גבוה, מחלות זיהומיות, זרימת דם ירודה, סוכרת בעיות בכבד.

תרכובות פעילות כוללות את polysaccharide למד היטב הידועה בשם lentinan עם אפקטים חיסוניים השפעה חזקה, eritadenine סטרולא גלוקנים בטא. שני האחרונים הם שניהם אחראים על כולסטרול חזק טריגליצרידים הורדת ההשפעה. לשברים ביו-אקטיביים אחרים יש אנטיביוטיקה, חיסון מגרה ותכונות אנטי-ויראליות. Lentinan הוא תרכובת התחדשות כללית עבור אנשים מבוגרים יותר עבור אנשים צעירים פעיל מסייע להגן עליהם מפני מתח עבודה הקשורות תשישות.

בטא גלוקנים הם מולקולה גדולה, פוליסכרידים מסיסים במים עם צורה מסועפת ייחודית כדי לעזור לו להעניק אפקטים מיוחדים על המערכת החיסונית. במערכת העיכול, הוא מגרה תאי החיסון וחלק מסוים מקבל נספג כדי לעורר חסינות בכל הגוף. בטא גלוקנים הם סוג של סיבים מסיסים אשר יכול לספוג כולסטרול ו toxins. ה- FDA אישר תוויות לב בריא למזון כי יש כמויות גבוהות יותר של בטא גלוקן מבוסס על ראיות מדעיות. הסיבים עשויים גם לסייע בהפחתת הסיכון לסוכרת מסוג 2 ולעזור בשמירה על רמת הסוכר בדם.

shiitake powder.png