הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

שסק ייצור פירות בפרובינצית ג'ה-ג'יאנג נסקה 100 הזדונית

Mar 05, 2016

האביב מגיע, מטענים החלה המעוניינים ניצני טעם דובדבן, שסק, waxberry מופגז, אפרסקים, תפוזים ופירות אחרים עונתיים טריים.

עם זאת, מתון החורף, גשום בשנה שעברה, סבל עוד יום פריג'ידית, השפעה יוצאת דופן על יבול הפירות והירקות השנה. אוכל למלא את הבטן, ייתכן שיהיה עליך לשלם הרבה כסף בשנה זו.

ג'ה-ג'יאנג שסק ייצור 90% השנה, לבן חול או למכור 100 יואן/ק"ג

החורף פורח, הקיץ הוא התוצאה של שסק פרי העץ. "בשל הצמד קר מוקדם להקפיא את אפקט, בנוסף 1000 דונם של חממות ולשמור שסק, שסק ייצור 90% בג'ה-ג'יאנג השנה. 5 ~ 6 מיליון טונות של הייצור השנתי של שסק בשנים קודמות, התשואות פחות מ 5000 טון בשנה זו. ”

גן שסק צ'ן Junwei, מומחה, מנהל האקדמיה חוקרים אמר אתמול שהוא נכנס טאנג צ'י פארמר אימונים, שנמצאו הונג פן בתי הכפר היחסי מחסה מפני נזקי הקפאה עצי פרי של המקום הוא טוב, הפקה השנה הוא הוגן. עם זאת, החקלאים משקף גם שסק לא תשואה השנה, רק הפרי שסק לבן הוא הטוב ביותר, מספיק רק כדי למכור 100 יואן/ק"ג, המחיר הוא פי 3 בשנים קודמות.

לעומת הצ'י טאנג ארוך של שסק במישור, Li ארוך בגובה של 70 מטר על המדרונות של הלבן Lishui שסק ייצור ושיווק קואופרטיבים יותר מ 1300 דונם של עצי שסק, סבל כמעט הכחדה.

ב-25 בינואר, וטמפרטורות המינימום קרוב ל- 10 c באזור ההר Lishui, עץ שסק היה התוצאה של הפרחים, שכולם מתו בתוך יומיים שלושה, גורם לבן שסק להרס כמעט מוחלט של השנה, רק 8 דונם עם 2000 ק ג של שסק בייצור החממה.