הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

יפן Saury שימורי עבור הונאת חברות כמו דג כחול-לבן מיוצא למזרח התיכון

Mar 05, 2016

בייג'ינג, 4 במרץ, על פי דיווחי התקשורת היפנית, פריפקטורה של צ'יבה צושי העיר בשם "שימורים" דגים עיבוד החברה של יפן, שלה 2014 וייצוא כ 3 מיליון דגים כחול-לבן, החמצה, עם מרכיבים מקרל עדיין תחת מסירה.

הדיווחים, אפילו משומר, יותר ממחצית בתוכן saury משמש בעת שליחת לא יצוין על המרכיב רשימת saury.

החברה אמרה בראיון עם התקשורת היפנית "כאשר מקרל בקיצור האספקה, על מנת לתת עדיפות כדי להבטיח את המשלוחים, השתמש מקרל במקום חומרי גלם. כדי לרכוש ולצרכנים מצטערות מעומק.

לדברי החברה, המוצר מעורבת saury בשם "MADKHANAH", פלט בכיוון מזרח התיכון של שימורי מקרל מלוחים (1 צנצנת משקל נטו 95 g). לחתוך את הדג קשקשי, הצרכנים בעין בלתי מזוינת רק קשה להבחין בין מקרל saury. הוא דיווח כי זה יכול תימן ובמדינות אחרות במזרח התיכון, משמשים עבור בישול מרקים, סלטים מרכיבים.

החברה ב- 2015 על ידי יפן נאגאנו חברה סיטונאית המזון, הפכה חברת הבת שלה. באותו הזמן, יש חברת הסיטונאות ביצעו חקירה פנימית, גילה כי ערבוב עובדות saury. הוא למד כי בשנת 2014, משלוחים של-16 מיליון פחיות, יש בערך 3 מיליון פחיות של מקרל מרכיבים נוספו.

כיום, החברה מעורבת עברה החברה התנצל בפני מניות חברות במזרח התיכון. הפרס שילמו כדי להגיע לפשרה. מובן כי החברה עשה גם מנהלת לשעבר של פעולה פנימית כמו הורדה בדרגה.