הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

סוגים שונים ויעילות של תה

May 04, 2017

1. תה שחור תה שחור, כמו Anhui Qimeng צ'י הונג, יונאן Fengqing Dianhong, פוג 'יאן Fu'an מינימום, הוביי Yichang צריך להיות אדום, יאנגשי Xiushui נינג הונג, הונאן Anhua אגם, Zhejiang Shaoxing יותר אדום, וכו' ., הם תה, במיוחד בהונג קונג, יונאן אדום, אדום באיכות הטובה ביותר, ידועה בבית ובחו"ל. תה זה מאופיין בצבע של וו לרוץ, הקשר כבל חזק; תה היה כתום כהה או צהוב זהוב.

תה אדום יכול להיות חזק בטן, משתן, אנטי אייג 'ינג, יחידות המחקר המדעי בשימוש של בדיקות חיים בדיקות אנטי אייג'ינג סמים במחקר מצא כי תפקידו של תה הוא הרחבה משמעותית מאוד. עובדים פיסיקליים לשתות תה הוא המתאים ביותר, נשים לאחר לידה לשתות תה שחור בתוספת סוכר חום הטוב ביותר.

2. תה ירוק תה ירוק הוא לא תה מותסס, הוא התה העיקרי של סין. תהליך הייצור הוא הראשון תיקון טמפרטורה גבוהה, ולאחר מכן טוויסט, יבש, כך לשמור על הירוק המקורי, כבל חזק הקשר Guangrun, מרק ירוק ברור, תה עבה טרי, ביצועים התכנסות חזקה. זנים רבים, בעיקר: Hangzhou, Zhejiang Longjing תה, Anhui Shexian תה נדיב, ג 'יאנגסו האו מחוז Biluochun, ג' יאנגשי Lushan Yunwu תה, Zhejiang Sheng County תה פנינה, מגוון רחב של מוצאו של תה גבה. סין הדרומית בדרך כלל אוהבת לשתות תה ירוק, תה ירוק עם ויטמין C ופוליפנולי תה, השפעות בריאותיות, השפעות פרמקולוגיות טובות, אם זה אנטיבקטריאלי, אנטי קרינה, כדי למנוע התקשות של כלי דם, שומן בדם או תאי דם לבנים בדם , את ההשפעה מאשר תה אחר הוא טוב. תה ירוק יכול למעשה לחסום את היווצרותם של nitrosamines בגוף האדם, אפקט נגד סרטן הוא טוב יותר מאשר תה שחור, אבל בדרך כלל האמינו כי קשישים לא צריך לשתות תה ירוק, במיוחד אלה עם עצירות הרגילה, לא צריך לשתות תה ירוק, כי שתייה תה ירוק נוטה להגדיל עצירות התפתחות הנוער של צעירים ונשים, מתאים שתיית תה ירוק. עובדי הטקסט צריכים לשתות תה ירוק.

3. תה Oolong Oolong תה   J   הידוע גם כתה ירוק, תה תוסס למחצה, תה שחור ותה ירוק שניהם ארוכים, גם התה השחור של הגליקול, והתה הירוק טרי, רך, עבה ולא עבה, ריחני. Wuyi ההר פוג 'יאן Wuyi ינצ'ה, Minxi Anxi Tieguanyin, גואנגדונג Chaoan פיניקס Narcissus ולכן מפורסמים.

תה Oolong עם פחות קפאין, גברים, נשים וילדים הם מתאימים, ויש אפקט משתן משמעותי, אבל גם לרדת במשקל הרפואה.

1.jpg

4. תה פרח תה פרח הוא תה עיבוד מחדש, תה ירוק עם ריח ריח מן המערכת. תה פרח לניחוח של מומחיות, צבע מרק ברור, טעם חזק, טרי ולא מעונן, ריחני ולא צף, הן פרחים ותה פונקציה כפולה. על פי סוג של פרחים מחולקים תה יסמין, תה מגנוליה, תה ריחני osmanthus מבושם, תה Zhu Lanhua, תה אשכולית, תה Daihua דאי, תה עלה. מקור של רחב, פוג 'יאן, ג' יאנגסו ו Zhejiang, הונאן, הוביי, סצ 'ואן וג' יאנגשי, וואן ומקומות אחרים מיוצרים.

האנשים הצפון-מזרחיים של סין אוהבים לשתות תה. תה Huacha עשוי בדרך כלל תה ירוק, כך יש את הפונקציה של תה ירוק. Huacha יש דטוקסיפיקציה Shugan, אפקט צליל צ 'י, נשים בגיל המעבר בגיל המעבר ואת המחזור לפני ואחרי הבנות, הרגשות הם לעתים קרובות עצבני, לשתות תה כדי לעזור להקל. מחלת כבד, פרוסטטיטיס או היפרטרופיה פרוסטטית, מומלץ לשתות תה.

5. תה בלחץ התה הידוע בכינויו תה לבנים, עשוי תה צמר גס או תה שחור, תה שחור, תה ירוק תה אחרים כחומרי גלם, לאחר אידוי רך, טעון עובש עשוי, הוא תה שנעשו מחדש. יש לבנים, קערה, עוגה עגולה סוגים אחרים של תה. סוגים הם: אריחים, לבנים, לבנים קאנג, לבנים, לבנים שחור, Tuocha, תה עוגה וכן הלאה. תה זה קל להעביר מרחקים ארוכים, מתאים לשליחה לאזורים מרוחקים של המולדת. תה בלחץ בדרך כלל יש את ההשפעה של ירידה במשקל וירידה במשקל. אומרים שהצעירות הצרפתיות אוהבות לשתות תה פויר סיני, אמר תה פויר כ"גירוד תה "," צריכת תה דליל ".