הבית > יֶדַע > תוכן

ג'ה-ג'יאנג yuhuan Shaddock ואת הקבר קר

Mar 05, 2016

"תחילת השנה, מידת פרוסט עשה הרבה, איפה הקור קצר הצמד לאחר הסיום, אשכולית עלים כל קפאו למוות. במצוקה. "כפר צ'ינג ג'ן יאנג, yuhuan קאונטי, מפרובינצית, ג'יאנג Jianbin אמר.

לפני פסטיבל האביב, yuhuan, תקופה חורפית פתאומי זה מגדלי נתפס לא מוכן. לפי דיווחים בתקשורת המקומית, המחוז של 33,000 דונם של עצי אשכוליות ניזוקה קשות עד 17,000 דונם. אחרי הצמד קר, טמפרטורות גדל חם יותר. Yuhuan פירות אישור? יש את כל האמצעים מתקנת להילקח, פרי עץ קר נזק? לאחרונה, המחבר יאנג, ג'אנג אאו, גדל אשכוליות כפרים כמו הולך במרחק הליכה.

ב-21 בפברואר, מהכפר longtoushan המנהרה הזנת יאנג הכפר, לאורך צד שמאל של הכביש עבור אלפי מטרים מתחת הקור עצי אשכוליות, נפתח במקור על ידי עלים מסולסלים הירוקים כמשו, משאיר מתחת לעץ כמו שטיח מכוסה, רואה בכלל. Danye ון הקפיאה לתוך אפל חום על העץ, מכורבל לכדור, בעדינות לנער את הסניפים, רק מערבולת ליפול למטה מן העץ.

ג'אנג אאו טה-pit מדרונות ימינה אל היבשה, אשכולית מתולתל יבש עלים מכוערים, קפוא האי אין ספור לשפוך באופן טבעי מתחת לעץ, זה באמת גורם לאנשים להרגיש רע. על פרדסים, היבשה, החלו חקלאים חרוצים לנקוט פעולה, הם עושים הכל להציל את כל עץ פרי, תן לזה fruiting שוב עושים כסף של 1-3. הרמתי את המטרה, מוט ברזל כדי להפיל את העלים מתולתל יבש, ואז אחד ברור ענפים מתים, כמה עלים הניקוז שדה ניקוי, להבטיח קו חלקה של גשם עיכובים.