הבית > יֶדַע > תוכן

מתי העונה המתאימה לאכילת דובדבנים?

Jan 05, 2018

cherry.jpg

אנטי אנמיה

תכולת ברזל גבוהה של דובדבנים, יש יותר מ 5.9 מ"ג ברזל של 100 גרם דובדבנים , הממוקם הראשון של מגוון של פירות. ברזל הוא חומר הגלם אשר מלחיב את ההמוגלובין הסינתטי והמיוגלובין, הוא ממלא תפקיד חשוב   בחסינות האדם, סינתזת החלבון ואנרגיה תהליך חילוף החומרים, אבל גם קשורה קשר הדוק עם המוח ואת תפקוד העצבים, תהליך ההזדקנות. Ea ting דובדבנים בדרך כלל יכול להשלים את הביקוש של הגוף ברזל בגוף כדי לקדם התחדשות המוגלובין, לא רק יכול למנוע אנמיה מחסור בברזל, אלא גם לשפר את הכושר הגופני, פאזל המוח .


להקל על כאבי שרירים

שרי עשיר באנתוציאנינים, אנתוציאנינים, ויטמין E, חומרים מזינים אלו הם חומרים נוגדי חמצון יעילים, כדי למנוע כאבי שרירים יש השפעה טובה, אכילת דובדבנים בתוך כמה ימים, יוכלו להפחית נפיחות, להקל על הכאב .


למנוע אובדן ראייה

אם הגוף חסר ויטמין A הקשורים חומרים מזינים, יכול לגרום לכאב עיניים, אובדן ראייה, פחד של אור ומחלות אחרות. התוכן של ויטמין A בכל 100 גרם דובדבן הוא 4-5 פעמים גבוה יותר מאשר תפוחים ופירות אחרים, אכילת דובדבנים יכול למעשה להגן על הראייה, בפרט, תועלת רבה לעובדי המחשב.

תַפְקִיד   בחסינות האדם, סינתזת החלבון ואנרגיה תהליך חילוף החומרים, אבל גם קשורה קשר הדוק עם המוח ואת תפקוד העצבים, תהליך ההזדקנות. Ea ting דובדבנים בדרך כלל יכול להשלים את הביקוש של הגוף ברזל בגוף כדי לקדם התחדשות המוגלובין, לא רק יכול למנוע אנמיה מחסור בברזל, אלא גם לשפר את הכושר הגופני, פאזל המוח .


העונה של דובדבן הוא מאי-יוני, אם אתה רוצה לאכול את הפרי הזה בזמנים אחרים, אתה יכול לבחור דובדבן משומר , כמובן שאתה יכול גם להשתמש דובדבן משומר להכין עוגה טעימה וקינוח.

canned red cherry, canned green cherry, canned cherry, cherry in tin.JPG