הבית > יֶדַע > תוכן

מה שטוב tieguanyin תה?

Aug 15, 2018
tieguanyin tea

אפקט אנטי-טרשת עורקים של תה tieguanyin:

פוליפנולים תה תפקיד חשוב בחילוף החומרים שומן אנושי. הכולסטרול של הגוף, הטריגליצרידים ותכנים אחרים גבוהה, התצהיר קיר כלי דם, תאי השריר החלק בכלי הדם להתרבות על טופס פלאק טרשת עורקים ומחלות לב וכלי דם אחרות. פוליפנולים תה, במיוחד בשם catechins אק ג ו egc פוליפנולים תה ואת מוצריו חמצון, theaflavins, לעזור לעכב את ההפצה רובד זה, להפחית את היווצרות של פיברינוגן עם קרישת דם משופרת של מצב של קרישת חסר שנוקה לעכב טרשת עורקים.

ב 31 במאי 1999, ולונג הרביעי, בריאות המשתה שנערך בטוקיו, יפן, לינג חן סמנכ באקדמיה פוג'יין ברפואה הסינית המסורתית דיווחו שיש להם 25 אנשים שמנים היפרליפידמיה כמטרות תצפיות קליניות. כדי לחקור את השפעת שתיית תה אולונגתה tieguanyinעל עיכוב החמצון של ליפופרוטאין בצפיפות נמוכה בדם, שיפור חילוף החומרים של השומנים בדם. מחקרים הראו כי פוליפנולים תה וויטמינים tieguanyin תה יכול לעכב החמצון של ליפופרוטאין בצפיפות נמוכה בדם. ד ר יוקיו, לשעבר ממכון מיצאי של חקלאות ויערנות ביפן, אישרה שנים רבות פוליפנולים תה זה לא רק מוריד את רמת הכולסטרול בדם, אבל משמעותי גם משפרת את היחס של ליפופרוטאין בצפיפות גבוהה כדי בצפיפות נמוכה כולסטרול # ליפופרוטאינים בדם. קפאין יכול להירגע כלי הדם, להאיץ את נושמת, להוריד שומנים בדם, יש השפעה מסוימת על מניעה וטיפול של מחלות קרדיו-וסקולריות ושל כשאבדן כמו מחלת לב כלילית, יתר לחץ דם, טרשת עורקים.

בסקר שנערך על ידי מניעת מחלת לב כלילית האוניברסיטה הרפואית פוג'יין קבוצת מחקר בקרה בשנת 1974 ב anxi תה הישוב, מחוז פוג'יין, השכיחות של לא שותה תה tieguanyin היה 3.1%; המשקה ומדי פעם היה 2.3%; המשקה רב שנתי (יותר מ 3 שנים)) הוא 1.4%. ניתן לראות כי אנשים לעתים קרובות לשתות תה tieguanyin יש שכיחות נמוכה יותר של מחלת לב כלילית מאלה לא שותה תה tieguanyin.