הבית > יֶדַע > תוכן

מהו הזמן הטוב ביותר לשתות פו ארה?

Jan 04, 2018

כאשר שותים תה, לא צריך רק לשים לב לשיטה של שתיית תה, אלא גם לשים לב הזמן הטוב ביותר לשתות תה. הנה להציג את הזמן הטוב ביותר לשתות תה Pu'er לכולם.

לפני ארוחת הערב לשתות מבושל פו אהה תה

cooked puerh tea.jpg

תה מבושל Pu'er ידוע בדרך כלל כמו תה מבושל, תה עשיר יסודות קורט, פפטידים, חומצות אמינו ומינרלים, בשל הפחתת תה גולמי על irritants gastrointestinal כך צום תה לא יגרום אי נוחות פיזית, לטווח ארוך עצירות ובנות עם רעלים דטוקסיפיקציה, צום לשתות תה Pu'er היא הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר לרדת במשקל. כאשר התה מוגש, כמה פרוסות משמשים FD מוגשות עם טעם נהדר.

 

פו-ארה מבושל במים רותחים ל -100 מעלות, לאחר ששתה תה בפעם הרביעית אחרי שהתה יכול לשתות. אל תקום מוקדם כדי לאכול כוס של 200 מ"ל תה חם Pu'er, 1-2 שעות לאחר תהיה לך משמעות, להתעקש על תקופה של זמן יהיה לפתח הרגל טוב של ציווי. 1 שעה לפני ארוחת צהריים וארוחת ערב לשתות כוס תה חם צום Pu'er, לא רק יכול לעזור לנקות רעל המעי הגס יכול להגדיל את השובע להפחית צריכת מזון עיקרי, ירידה במשקל השפעה מיידית.

לאחר הארוחה לשתות תה פו erh גלם

raw puerh tea.jpg

תה גולמי הוא Pu'er תה זמן התסיסה הוא קצר יותר או ללא תהליך אחסון מותסס של תה, למעשה, הרכיב העיקרי במשקל ירידה של תה גולמי עשיר פוליפנולים, תה ירוק, תה oolong ותפקיד דומה אחר. ניסויים מומחים הוכיחו כי פוליפנולים של תה יכולים לעכב את הסינתזה ואת ההבחנה של תאי השומן כדי לשמור על רמות הדם של שומן ו סטרולים, אם שומן או שומן מועילים.

הזמן הטוב ביותר לשתות תה גולמי הוא 1 שעה לאחר הארוחה, זה יכול לעזור לגוף להאיץ את העיכול ואת ספיגה של פירוק מזון, ולקדם את הגוף toxins בפעם הראשונה מופרשים. תה בריאות יש השפעה ייחודית של הסרת שמנוני, עבור הידבקות לטווח ארוך על דופן המעי של זבל רעלן, יש טוב לנקות את אפקט עמוק. אף על פי שהיעילות של התה הגולמי של Pu'er דומה לזו של תה ירוק, הדבר המוזר הוא שזה לא קר בטבע, אבל תהליך הייצור שונה מזה של תה בשלים. לכן, שיטות ואפקטים של שתיית תה אינם זהים.