הבית > יֶדַע > תוכן

מה היתרון של פטריות אדומות?

Dec 21, 2017

אדום פטריות טעם ייחודי, ריחני ומרענן. טעמו הוא מתוק לאין שיעור בהשוואה לכל פטריה; הוא מכיל מגוון של חומצות אמינו חיוניות וחומרים אחרים. עם טיפול בסרטן, במיוחד סרטן הריאה, כאבים במותניים וברגליים, חוסר תחושה של ידיים ורגליים, עצמות ואי נוחות, איבר מפרפר ודם, ין, טיהור וטיפול באנמיה, בצקת, תת תזונה ודימום אימהי ומחלות אחרות, אך גם יש חסינות מוגברת אנטי סרטניים ואפקטים אחרים, צריכה קבועה, יכול להפוך את העור חלק, אנרגטי, אריכות ימים. מינג וצ'ינג שושלות, לפני פסטיבל אמצע הסתיו מדי שנה, הממשלה המקומית תשלח ליווי קבוצה של פטריות אדומות כדי מחווה קיוטו, כל כך ידוע.


האדום תזונה פטריות ניתוח:


1. Russula מכיל חלבון, פחמימות, מינרלים, ויטמין B, ויטמין D, ויטמין E, והוא מכיל מזונות אחרים ניאצין נדירים, יסודות קורט ברזל, אבץ, סלניום, מנגן וכן הלאה.


2. מכיל מגוון של חומצות אמינו חיוניות וחומרים אחרים, Ziyin, כליות, ריאות, זרימת הדם, המוח, יופי ואפקטים אחרים, צריכה קבועה, כושר גופני, אריכות ימים.


3. פטריות אדומות מכיל חלבון, כ -25% מסיס במים, כ -50% יכול להיות מתעכל ונספג, רק כ 25% לא יכול להיספג על ידי הגוף.


4. באותו זמן הוא מכיל סוכרים נגד חומרים סרטניים, הוא תורם למחזור הדם, להפחית את רמת הכולסטרול בדם, לעכב גרורות תאים סרטניים, פטריות אדומות, ביצים מבושלות ואכילה אחרים השפעה משמעותית יותר, ואילו הטיפול נוירוזה אופטית שדרה חריפה גם יש יעילות מסוימת,5. יכול גם למנוע קלקול קבה, ילדים טיפשים, יכול לשפר את חילוף החומרים הסוכר הרגיל ותפקוד המערכת החיסונית, הוא תורם להקטנת הנקה, אנמיה, סרטן, וכו ', הוא ערך טיפולי מיוחד של מזונות טבעיים.


הפטרייה האדומה פטריות לא ניתן להפריד, עד כה לא יכול להיות מעובד, יום נדיר. הבר שלה הוא לא אותו דבר עם פטריות אחרות, לא רק לא שביר, אלא גם עם קשיחות. קטיף פטריות בעת שימוש מקלות במבוק או כלים אחרים לתחתית כדי לחטט בו. פטריות אדומות מקובצים בדרך כלל, הנחש ההר לעתים קרובות מוכתמים עם פטריות, כדי למנוע הרעלה, פטריות טריות צריך להיות מוגדר אורז באותו זמן, אם האורז הוא כחול, פטריות רעיל, להשליך את האוכל לא, אבל יכול להיות צלויים פטריות אדומות מיובשות לא רעילות;