הבית > יֶדַע > תוכן

מהו היתרון של תה Keemun?

Jan 12, 2018

תה שחור Keemun, תה סיני המפורסם בהיסטוריה. תה שחור Keemun הוא הטוב ביותר תה שחור , ונהנה ממוניטין גבוה. זוהי המלכה הבריטית והמשקה האהוב על המלוכה, הנקרא "Qunfang ביותר", "מלכת התה".


   מאז תה שחור יש השפעות פרמקולוגיות רבות, זה לא רק אלגנטי ונינוח ליהנות תה שחור, אלא גם השפעה כלכלית ומספק על בריאות ויופי. זה גם מוסיף את הקסם של תה שחור.

כווץ סטריליזציה אנטי דלקתית

פוליפנולים בתה שחור יש השפעה אנטי דלקתית. לאחר ניסויים, נמצא כי קטצ'ינים יכולים להיקשר חיידקים תא בודד ו קרישה וזרז חלבונים, ובכך מעכב ומבטל חיידקים פתוגניים. לכן, הרעלה דלקתית חיידקית מזון בחולים עם תה שחור הוא מועיל למדי, פולק גם נפוץ תה מצופה פצעים, bedores והרגליים הונג קונג.

קיפול דטוקסיפיקציה

זה הוכח בניסוי כי פוליפנולים תה תה שחור יכול לספוג מתכות כבדות אלקלואידים ו לזרז ולפרק, וזה ברכה לאנשים המודרניים ששותים מים ומזון מזוהמים על ידי התעשייה.


להזין את הבטן

תה שחור נעשה על ידי תסיסה ואפייה, פוליפנולים תה בתפקיד oxidase חמצון התגובה חמצון מתרחשת, להפחית את התוכן, את הגירוי לבטן יופחת. בנוסף, מוצרי החמצון של פוליפנולים אלה תה יכול גם לקדם את העיכול בגוף, כך תה שחור לא רק לא לפגוע בבטן, אבל יכול להזין את הבטן. צריכה קבועה של תה שחור מסוכר, להוסיף חלב, תה שחור, אנטי דלקתיים, להגן על רירית הקיבה, הטיפול בכיבים גם יש השפעה כלשהי.