הבית > יֶדַע > תוכן

חיי המדף של התה הראשי

Jan 04, 2018

סין היא מדינה תה גדול, תה מחולק לשש קטגוריות על פי סוגי. האם אתה מכיר את חיי המדף של שש התה העיקריים?

tea.jpg

תה ירוק

באופן כללי, חיי מדף של תה ירוק הוא כ 1 שנה בטמפרטורת החדר. כמובן, אם יש לך מקרר ייעודי לאחסון תה ירוק, חיי המדף ניתן להאריך עד 18 חודשים.

תה שחור

תה שחור הוא כל תה מותסס, חיי המדף שלה הוא ארוך יחסית, אתה יכול לחסוך יותר מ 2 שנים. עם זאת, באופן כללי, גם אם השימור מתאים יותר, יותר מ 2 שנים תהיה תופעת ריח, אז נסו לא לחכות עד לאחר 2 שנים לשתות.

תה אולונג

תה Oolong הוא תה מותסס למחצה, בדרך כלל לשים במקרר אם זה בערך 18 חודשים. ואלה שאפו, כמו Wuyi Yancha כי גם אם שנתיים עדיין יכול לשתות.

תה לבן

"תה 1 שנה, 3 שנים רפואה, 7 שנים אוצר", תה לבן יש את המאפיינים של עוד הוא נשמר יותר fragranter יש לו , ככל שנה של ערך אחסון הטעם אינו נופל, כמובן, זה מתייחס במקרה של מאוחסן כראוי, שימור לא תקין, ולאחר מכן את התה הטוב ביותר גם לתוך slag.

תה שחור

תה כהה יש גם את המאפיינים של עוד זה נשמר יותר fragranter יש את זה , בסביבה נקייה, לחות הוכחה, ללא ריח, שימור לטווח ארוך. עם זאת, לאחר שלאחר התסיסה, אין גבול הפוטנציאל של תה Puhe לבן. באופן כללי, את הטעם של תה רופף הגיע לרמה הטובה ביותר בין שלוש לחמש שנים. כאשר התה הוא סחוט, זה יהיה על 10 עד 15 שנים. אין הרבה מקום להערכה.

תה צהוב

חיי המדף שלה על 1 שנה.