הבית > יֶדַע > תוכן

שתילת תות להנחות להוביל הכפריים כדי להתעשר

Mar 05, 2016

"האיכר Songyuan החברים יודעים heerqile Cun-העונה תות שדה, אשר לא רק מאפשר לחברי הציבור עוגת פירות, לאכול תותים טריים-לחתוך ולתת אנשים מקומיים חי חיים מתוק, אני רואה הכלכלה סרט עם מאפיינים, ייחודי תדאג לעשות כסף". ברובע Ningjiang בעיר songyuan, ג'ילין, מאו זן ג'יאנג Jia כפרי שמש Xinghong בתוך. בשנה שעברה, Xinghong שמש הציגה של זנים מתוקים גדולה של תותים, למרות המשפט בשנה הראשונה, הוא בטוח.

תות בחממה ב- Sun Xinghong, מציג סצינה תוססת, שתילי תות שדה גדול צומחים צמחים חזקים, ירוק בין פירות חמוד, עדין, רך. על שני הצדדים של המעבר גם שתל אפרסמון, שמש Xinghong, השותף שלו, וואנג Chunfeng נצפתה הצמיחה של תותים.

Heiyou לך לגבב, כלי בקרה המזיק, מד טמפרטורה, כוורות בפינה, יש דבש דבורים, אשר מעוררים את הסקרנות של עיתונאים, למרות זה כלל שתילי תות שדה הם כל כך חזק, איפה הכביש הרבה.

וואנג Chunfeng מהעיר Dandong, ליאונינג, הוא המבוא של זן תות שדה. הוא אמר לכתבים כי כל יום בצהריים, טמפרטורות 30 מעלות צלזיוס בחממה, היא מתאימה לגידול תותים. בינתיים, חממה הינו מצויד עם קופסה של דבורים, שתילי תות שדה של האבקה, ללא חומרי הדברה, דשן אורגני, אז תות הגדל מתוך מתיקות גבוהה, טעם טוב, בהיר צבע. בנוסף, לפני השתילה, על ידי חשיפה לטמפרטורות גבוהות בתוך הקרקע, כדי להרוג חיידקים מזיקים, הוא מאוד מועיל לגידול תות.