הבית > יֶדַע > תוכן

פו ארה תה יתרונות

Nov 01, 2018
Organic Black Tea

תה Pu'er יש פונקציות רבות כגון הפחתת שומן בדם, ירידה במשקל, עיכוב חיידקים ועזרה העיכול, התחממות הבטן, ייצור נוזלים, מרווה צמא, פיכח ו detoxifying. זה יכול לנקות את הבטן לעורר את הגוף, לחסל עיכול ו ליחה, הנגאובר ו detoxification, משתן ו dispelling קר, להקל על שיעול וליחה, וכן להוריד את רמת הכולסטרול בדם.

1. צמצום השומן, הפחתת לחץ הדם והתנגדות לטרשת עורקים. הצריכה לטווח ארוך של תה Puer יכול להפחית את הכולסטרול ואת גליצרול, כך לטווח ארוך שתיית תה Pu'er יש את הפונקציה של טיפול השמנת יתר. שתיית תה Puer יכולה לגרום השפעות פיזיולוגיות כגון vasodilation, ירידה בלחץ הדם, קצב הלב האיטי וירידה בזרימת הדם במוח, ויש לו השפעה טיפולית טובה על חולים עם יתר לחץ דם וטרשת עורקים מוחית.


.2 קיבה והגנה על הבטן. בריכוז מתאים, שתיית תה פואר פשוט לא מגרה את הבטן. תה פוהר הדביק, החלק והמתוק, חודר אל פני השטח של הבטן ודבק על פני הבטן, אשר יש שכבת מגן מועילה על הבטן. זה משחק תפקיד מזין את הבטן והגנה על הבטן.


3. אנטי דלקתיים, קוטלי חיידקים, ומרפא. מחקרים רפואיים ניסויים קליניים הוכיחו כי תה יונאן Pu'er יש השפעה אנטיבקטריאלית, מיץ תה מוגש 10 פעמים ביום, אשר יכול לטפל דיזנטריה חיידקית, אשר קשורה ישירות פוליפנולים תה עשיר בתה עלה גדול יונאן.


4. אנטי אייג'ינג. לקטקינים בתה יש השפעות אנטי אייג'ינג. קטצ'ינים הכלולים תה ירוק עלה יונאן גבוהים יותר מאשר סוגים אחרים של תה, ואת אפקט אנטי אייג'ינג הוא טוב יותר מאשר תה אחרים. פוליפנולים עשירים של התה עוזרים לעור להתנגד להזדקנות.


5. Pu'er תה יכול צמא, להתקרר, לטהר, משלשל. תה Pu'er יכול לווסת את מערכת העיכול, לשחזר את תפקוד תקין של מערכת העיכול, ולפתור את אקנה ריח רע מהפה נגרמת על ידי עצירות.