הבית > יֶדַע > תוכן

מסטיק אפרסק

Mar 13, 2018

אפרסק מסטיק הוא מוצקים של סאפ כי היה מופרש מקליפת עץ האפרסק. שלה ידוע על תכונות מועילות על שיפור תנאי העור השונים.הכין מוכן קינוחים מרעננים, הוא בדרך כלל חסר טעם עם מרקם קופצני ג'לטין דומה קן הציפור הנחשק.

לשמור על היופי ולשמור על יין צעיר, מזין ומרטיב ריאות. מסטיק אפרסק מורכב בעיקר של גלקטוז, rhamnose, α-glucuronic חומצה, פחמימות, שומנים וחלבונים. יש לו פונקציות כגון חום מרווה, להקלה על מתח, אנטי אייג 'ינג, אנטי אייג' ינג, ומעיים. מסטיק אפרסק הוא רפואה סינית מסורתית בימי קדם, המשמש לטיפול Shilin, Xuelin, דיזנטריה. כיום, מסטיק אפרסק יש אפקט תחזוקה דומה כמו הקן של ציפור, וזה גם חידוש העור מוצר טיפוח.

Peach gum.jpg

כיווני מסטיק אפרסק

משרים 30 גרם של אפרסק מסטיק (משמש 4-5) מעל 2 לילות או לפחות 12 שעות עד שהוא רך. את זיהומים צריך שקע לתחתית עד עכשיו, באמצעות מסננת לשטוף את מסטיק re hyd. מסטיק אפרסק כעת ניתן להכפיל מבושל במשך כ 2 שעות עם מרכיבים כגון לוטוס זרעים, פטרייה לבן, תאריכים אדום אגס סינית.


הודעה על אכילת מסטיק אפרסק

נשים בהריון, ילדים מתחת לגיל שנתיים לא יכול לקחת את מסטיק אפרסק לא יכול לקחת את מסטיק אפרסק. תקופת הווסת נשים לקחת את מסטיק אפרסק צריך לפי מצבם הפיזי האישי.