הבית > יֶדַע > תוכן

בצל לחלץ לעזור נגד צלקת

Nov 24, 2017

כאשר העור הופך פגום, סיבי קולגן עודף יכול ליצור, אשר יכול לגרום דפוס חריג - וכתוצאה מכך צלקת. ישנם מספר תרופות ביתיות ומוצרים טבעיים המשווקים כדי למנוע היווצרות של צלקות כדי למזער את המראה של scars הישן. הנה מבט מקרוב על אחד הסעד הפופולרי ביותר - חלץ ONION.

בצל, או Allium cepa, הוא מרכיב באחד ג'ל הצלקת הפופולרי ביותר נמצא בבתי מרקחת. תמצית בצל נמצא כי יש תכונות אנטי דלקתיות אנטיבקטריאלי ו לווסת את היווצרות קולגן.על מנת להפחית את הנראות של צלקות אלה, קרם טיפול באקנה המכיל תמצית בצל עשוי להיות תועלת.

כאשר צלקת אקנה הוא הראשון להרכיב, כמויות עודפות של סיבי קולגן יכול לארגן את עצמם באופן מקרי על אזור הצלקת. זה יכול לגרום צלקת כי הוא הרים מעל העור או מרגיש קשוח. על מנת להקטין את המראה של הצלקת, זה עוזר להפחית את כמות הסיבים האלה כדי לחוות את הנזק לפחות האפשרי לעור. תמצית בצל נקשר עם ייצור קולגן מעכב.

לא כל הצלקות אקנה מעוצבים מעל העור - כמה יכול להיות צלחת בצורת נמוך יותר מאשר את העור. במקרים אלה, קרם לחלץ בצל, כגון Mederma, עשוי להיות מנוצל כדי לעורר היווצרות קולגן. בעוד ההתפתחות הבלתי מבוקרת של קולגן היא פגיעה בצלקת, כאשר קולגן מעודדת לגדול בצורה מבוקרת יותר, היא יכולה לגרום לעור להיראות גמיש ביותר וגמיש, אשר יכול לשפר את צלקות אקנה כי הם נמוכים יותר מאשר את העור עצמו.