הבית > יֶדַע > תוכן

לימון אבקת פריון יעילות טיפולית

Feb 24, 2018

לימון הוא פרי נפוץ, הידוע גם בשם פרי לימון, לימון, momwort, וכו ', לעתים קרובות אנו לוקחים לשתות לימון, לימון עשיר ויטמין C, עשירים מזין, יעילות טיפולית היא חזקה מאוד, הנה אנחנו באים לספר לנו על אפקט תרפויטי של לימון.

1.Work למעלה כמו appetitle

קליפת לימון עשיר במרכיבים נדיפים ארומטי, יכול להקל על התכווצויות, מתאבנים Xingpi. חום קיץ רטוב יותר, אנשים רבים עייפות Shenpi, שעות ארוכות לאחר העבודה או הלימוד הם לעתים קרובות תיאבון ירוד, לשתות כוס לימון ספוג, טעם מרענן מרענן גורם לאנשים, אבל גם יכול לפתוח את התיאבון.

2 משפר זרימת הדם & זרימת הדם

לימון עשיר ויטמין C וויטמין P, יכול לשפר את גמישות כלי הדם ואת הקשיחות, יכול למנוע ולטפל בסימפטומים של לחץ יתר אוטם שריר הלב. בשנים האחרונות, מחקרים זרים מצאו גם כי לימון מכיל הרכב אינסולין דומה, יכול לעשות רמות סוכר בדם נורמלי נמוך.

3.Clearing חום ו expectoration

לימון יכול גם ליחה. קליפת לימון אפקט השפעת הוא גם חזק יותר הדר. מזג האוויר בקיץ חם ולח, אם הדיאטה לא שם לב לגוף הפנימי והחיצוני של מזג האוויר הרטוב האקלים הרטוב של הגוף, רטוב עכירות רטוב יכול לייצר כיח. לכן, ליחה בקיץ, אי נוחות בגרון, מיץ לימון מים חמים כמות קטנה של מלח, הצטברות הגרון של שיעול חלקה ליחה.

4.antiseps ו אנטי דלקת

לימון עשיר בויטמין C, תפקידו של הגוף האנושי כאנטיביוטיקה טבעית, עם אנטי בקטריאלי אנטי דלקתי, לשפר את חסינות האדם ואת ההשפעות רבות אחרות, בדרך כלל יכול לשתות הרבה לימונדה חם כדי לשמור על הגוף.

5.Anti- הזדקנות מעכב פיגמנטציה

לימון מכיל ויטמין B1. ויטמין B2. ויטמין C וחומרים מזינים אחרים, אך גם עשיר בחומצות אורגניות, חומצת לימון, לימון הוא מזון בסיסי ביותר, בעל השפעה נוגדת חמצון חזקה, כדי לקדם את חילוף החומרים בעור, אנטי אייג 'ינג ו לעכב פיגמנטציה ויעיל מאוד.