הבית > יֶדַע > תוכן

ג'יאנגסו מתכוון לאסור סדנאות קטנות בהפקת מוצרי חלב, מזון משומר

Mar 05, 2016

תקציר: ג'יאנגסו מזון, סדנאות קטנות ספקי מזון פקודת ניהול (טיוטה) היקף סדנאות מזון קטנות והספקים הם מוסדרים בלבד, מאכלים אסורים סדנאות ייצור מוצרי חלב, מוצרים שימורי, מוצרי בריאות, וכן הלאה.

ג'יאנגסו מזון ו סדנאות קטנות של מזון ספקי ניהול רגולציה (טיוטה) (המכונים להלן "טיוטה"), היקף סדנאות מזון קטנות והספקים היה מוסדר בקפדנות, אסורה אוכל סדנאות ייצור מוצרי חלב, מוצרים שימורי, מוצרי בריאות, וכן הלאה.

טיוטה ברור, סדנת קטן מזון ייצור ועיבוד מזון יישמה מדריך ניהול, ייצור מלאכה קטן של מזון באן עיבוד בעקבות 5 מוצרים מחלקה: מוצרי חלב, שימורי מזון; רק עם פשוטה ייצור תהליך המיזוג של מחלקת היין; בלעדית עבור ההריון אימהית, מזון לתינוק, קשישים ו חולים, קהל ספציפי הראשי עזר; טען כי יש פונקציה בריאות ספציפיים של מזון; נבחרת מחוז מספק באן הייצור של מזון אחר.

בעוד ברור הממשלות של התושבים המקומיים ב או מעל השוק ברמת המחוז, פיקוח, ניהול מחלקת (מזון, תרופות פיקוח וניהול מחלקות) יהיה ליצור סדנאות מזון קטנות ואת דוכני אוכל אשראי רשומות הודיעה לציבור על בסיס קבוע שלך. עבור שבירת החוקים ייקנסו מינימום של 50 יואן, מקסימום עשר פעמים, בסדר או להזמין להשעות, עד ביטול האישור ההרשמה של העונש. מזון סדנת רישום האישור נפסל, האדם האחראי, אדם אחראי ישירות בתוך חמש שנים מיום ההחלטה יהיה פנוי בקנה מידה קטן מזון ייצור ועיבוד פעילויות מזון.