הבית > יֶדַע > תוכן

אבקת תה ירוק מיידית

Nov 22, 2017

מבוא של אבקת תה ירוק מיידית

בחירת תה מאודים, הזזה תה, אפוי תה ג'ה-ג'יאנג, פוג'יין, גואנגשי כחומר גלם. הוא עשוי לאחר התהליך של מיצוי בטמפרטורה נמוכה, לשמור על הריח, ריכוז אוסמוזה הפוכה, תרסיס יבש עם טמפרטורה נמוכה על ידי טכנולוגיה מודרנית. יכולים לשמור ריח קלוש מיוחד של התה וטעם רענן. עכשיו החברה שלנו ניתן לייצר סוגים שונים של תה כגון תה מאודים מיידית, מיידית הזזה ותה אולונג כדי לענות על הצרכים של הלקוחות על הקרח תה לשתות ולשתות תה טהור.

 Instant Green Tea Powder.jpg

האזור יישום של אבקת תה ירוק מיידית

1. זה יכול להיות מיושם במשקאות של PET בקבוקים להכין משקאות תה שונים, משקאות תה קרח מיץ פירות ומשקאות. כמות זרם הוא 0.2% - 0.4% במשקאות התה 0.15% - 0.3% במשקאות התה קרח על פי טעמים שונים.

2. ניתן ליישם אבקות לשתות תה מוצק כגון משקאות חלב, תה לימון, תה תפוחים, תה אפרסק וכדומה. כמות זרם הוא 5.0% 10.0% לפי טעמים שונים.

3. זה יכול להיות מיושם במזונות של תה טעם כגון הירח עוגה בטעם תהסוכריות בטעם תה, עוגיות בטעם תה, גלידה בטעם תה, לעיסת מסטיק עם תה טעם. כמות זרם הוא 5.0% 10.0% לפי טעמים שונים.

4. זה יכול להיות מיושם תה בריא, מעורבב עם תרופה סינית בריא יערה, חרצית, מהדור השני-סייז וכן הלאה כדי להפוך אותו לתוך תה בריא. כמות זרם הוא 5.0% 10.0% לפי טעמים שונים.

חבילת: ארז בחבית נייר עם שקיות קראפט הפנימי על ידי ואקום

משקל: 20 ק ג או 25 ק ג/תוף