הבית > יֶדַע > תוכן

אבקת תה שחור מיידית

Nov 22, 2017

מבוא אבקת תה שחור מיידית

בחירת Dianhong ו- Qihong כחומר גלם הראשי, זה מתבצעת על-ידי שלנו בטכנולוגיה מיוחדת לצורך הבהרה. המוצר יכול להיות להמיס לחלוטין במים של 0 בצלסיוס כך שזה יכול לשמור את התווים המיוחדים של Dianhong או Qihong. חלק מהמוצרים יכול להיות להמיס לחלוטין PH3 ו מים חומצה של להלן 5 צלזיוס, אשר מתאים לייצור קרח מוצק תה. החברה שלנו ניתן לייצר סוגים שונים של תה שחור כדי לענות על הצרכים הלקוחות על הקרח תה משקאות, משקאות חלב, משקאות תה, משקאות תה מוצק, שהייתי שיכור ישירות. באותו זמן נוכל לייצר הסוג של תה שצריכות הלקוחות.

 Instant Black Tea Powder.png

האזור יישום של אבקת תה שחור מיידית

1. זה יכול להיות מיושם במשקאות של PET בקבוקים להכין משקאות תה שונים, משקאות תה קרח מיץ פירות ומשקאות. כמות זרם הוא 0.2% - 0.4% במשקאות התה 0.15% - 0.3% במשקאות התה קרח על פי טעמים שונים.

2. ניתן ליישם אבקות לשתות תה מוצק כגון משקאות חלב, תה לימון, תה תפוחים, תה אפרסק וכדומה. כמות זרם הוא 5.0% 10.0% לפי טעמים שונים.

3. זה יכול להיות מיושם במזונות של תה טעם כגון הירח עוגה בטעם תהסוכריות בטעם תה, עוגיות בטעם תה, גלידה בטעם תה, לעיסת מסטיק עם תה טעם. כמות זרם הוא 5.0% 10.0% לפי טעמים שונים.

4. זה יכול להיות מיושם תה בריא, מעורבב עם תרופה סינית בריא יערה, חרצית, מהדור השני-סייז וכן הלאה כדי להפוך אותו לתוך תה בריא. כמות זרם הוא 5.0% 10.0% לפי טעמים שונים.

חבילת: ארז בחבית נייר עם שקיות קראפט הפנימי על ידי ואקום

משקל: 20 ק ג או 25 ק ג/תוף