הבית > יֶדַע > תוכן

איך אבקת שעועית כליה לבן לאבד את המשקל שלך?

Dec 15, 2017

אנשים עשויים תמיד למצוא ירידה במשקל מאתגר ומתסכל. כמה תוספי מזון טבעיים כגון אבקת שעועית לבנה כליה עשוי להיות טוב לירידה במשקל על ידי עוזר לשנות את האופן שבו הגוף metabolizes המזון שאנו אוכלים. תמצית שעועית כליה לבנה משמשת כמרכיב טבעי שאינו ממריץ בתוספי תזונה ותוספי תזונה. מוצרים אלה נקראים פחמימות או חסמי עמילן. ואיך זה עובד? תן לנו Fortop להגיד לך:
Factory-Supply-White-Kidney-Bean-Extract-Powder.jpg חסימת אנזימים

שעועית כליה לבן הם מקור מרוכז של התרכובת phololamin. היתרון העיקרי של תמצית שעועית כליה לבנה הוא כי ירידה במשקל Phaseolamin סיוע על ידי עיכוב הייצור של הגוף של אלפא אמילאז, אנזים המעורבים העיכול של פחמימות.

הפחתת פחמימות

על ידי האטת העיכול והקליטה של ​​פחמימות, תמצית שעועית לבנה עשויה להיות בעלת יתרון דומה לירידה במשקל. תיאורטית, פאזות של אנזימים חוסם כוחות להפחית את מספר קלוריות המבוססות על פחמימה כי נספגים ומומרים לשומן הגוף. לא ניתן לשבור עמילנים לתוך סוכרים פשוטים, מערכת העיכול מגרשת עמילנים מעוכל חלקית במהלך מעיים.

צמצום אינדקס גליקמי

מאחר שתמצית שעועית כליה לבנה מפריעה לקליטת הפחמימות והפיכתן לסוכרים פשוטים יותר, היא עשויה להציע טיפול פוטנציאלי לסוכרת ולהיפוקליקמיה תגובתי. על ידי פגיעה ביכולתו של הגוף להפיק גלוקוז ממזונות אלה, הפאסטולין עשוי למנוע קוצים פתאומיים ברמת הסוכר בדם וסיבוכים כתוצאה מכך.