הבית > יֶדַע > תוכן

פטריות תזונתיים

Jan 10, 2018

100 גרם פטריות שיטאקי יבש המכיל מים 13 גרם, שומן 1.8 גרם, פחמימות 54 גרם, סיבים גולמיים 7.8 גרם, אפר 4.9g, סידן 124mg, זרחן 415mg, ברזל 25.3mg, ויטמין B1 0.07mg, ויטמין B2 1.13mg, niacin 18.9mg. פטריות שיטאקי טריות בנוסף ל-85-90% לחות, מוצקים המכילים חלבון גולמי 19.9%, 4% שומן גולמי, חומר נטול-חנקן ללא 67%, סיבים גולמיים 7%, אפר 3%. פטריות עשירות בויטמין D, אבל מעט מאוד ויטמין C, אבל גם חוסר ויטמין A ומקורי.


Lentinan יכול לשפר את הפעילות של תאי T עוזר לשפר את תפקוד המערכת החיסונית של הגוף. הרבה תרגול הוכיח כי מגוון רחב של מניעת סרטן וטיפול פטריות shititisk hitetisk, שימש לטיפול קליני.

Hermatisk shiitake פטריות גם מכילים מגוון של ויטמינים, מינרלים, כדי לקדם את חילוף החומרים האנושי, לשפר את הסתגלות הגוף יש תפקיד גדול.

פטריות הרמטיסק פטריות גם לשחק תפקיד טיפולי בסוכרת, שחפת, דלקת כבד זיהומית דלקת עצבית, והוא יכול לשמש גם קלקול קבה, עצירות, ירידה במשקל וכדומה.

רשומות סיניות עתיקות רבות של פטריות שיטקייק של הרמטיסק , "צ'י לא רעב, לרפא את הרוח ולשבור את הבטן ולעזור לבטן". פולק נהג לעזור אקנה, חצבת המושרה, כאב ראש לרפא, סחרחורת.

מחקרים מודרניים מראים כי lentinan יכול לווסת את תאי ה- T החיסונית בגוף האדם פעילות, יכול להפחית את היכולת של גידולים המושרה methylcholanthrene. הרמנטיסק shyitake פטריות על תאים סרטניים יש השפעה מעכבת חזקה על סרקומה העכבר 180 שיעור עיכוב של 97.5%, Ehrlich סרטן עיכוב שיעור של 80%. Hermatisk shiitake פטריות גם להכיל פעמיים ריבועי חומצה ריבונוקלאית, יכול לגרום לייצור של אינטרפרון, עם יכולת אנטי וירוס.