הבית > יֶדַע > תוכן

הערך הבריאותי של אלוורה

Jan 26, 2018

אלוורה מכיל 75 סוגי הרכיבים, אשר עקביים כמעט לחלוטין עם החומרים הדרושים על ידי תאים אנושיים יש ערך ברור בריאות. הם נקראים "צמחים קסם", "רפואת משפחה קופסאות" על ידי אנשים.


אנטי אייג'ינג

Aloin mucin (mucin, כלומר, חלבונים), מבוסס על arboran A Baloe mannanaloetin ופוליסכרידים אחרים כמו מרכיב מרכזי של ריר למניעת הזדקנות התא וטיפול של אלרגיה כרונית מרכיב חשוב. Mucin קיימת שרירי הגוף, רירית מערכת העיכול, וכו ', אז זה אלסטיות הרקמות, אם חוסר נוזלים, את השרירים ואת הקרומים הריריים יאבדו את הגמישות ואת הזדקנות נוקשה. התאים שמרכיבים את הגוף, אם mucin אינו מספיק, התאים בהדרגה להחליש, לאבד את היכולת להגן מפני חיידקים ווירוסים. בנוסף, ישנם ריר חזקה, מהות חזקה.


לקדם ריפוי

בצד האחורי של חולדות עם אלוורה טראומטי יכול לקדם ריפוי, לחמית מלאכותי של אלוורה יכול לקצר את ימי תרופה. הכנת מיץ אלו-ורה יש השפעות מגן על העור פצעים, כוויות, הקרנה מקומית רנטגן.


מחזור הדם אינטנסיבי

אלו-ורה את הקלציום ציטראט ו לב אחרים, לקדם את מחזור הדם, לרכך את התקשות של העורקים, רמות כולסטרול נמוכות יותר, את התפקיד של התרחבות הנימים, מחזור הדם, להפחית כולסטרול, להפחית את העומס על הלב, לחץ דם כדי לשמור על רגיל, לנקות את הדם "רעל"


המערכת החיסונית ואת ההתחדשות

אלוורה A, הורמונים טראומטי, גליקופרוטאין (Ke-2) עם זיהומים ויראליים, לקדם ריפוי הפצע ולשחזר את התפקיד של עיקור אנטי דלקתיות, תגובה אנדותרמית נפיחות, לריכוך העור, לשמור על תפקוד הכדאיות תא, curdlan משולבים עם קסם יש גם ריפוי פעילות ריפוי הפצע.