הבית > יֶדַע > תוכן

יתרונות הבריאות של תה כהה (Hei Cha)

Dec 21, 2017
 • Replenish דיאטה מזין
  תה כהה (Hei Cha) מכיל חומרים מזינים עשירים, בעיקר ויטמינים ומינרלים, בתוספת חלבון, חומצות אמינו, חומרים סוכר.

 • עזרה בעיכול, פתרון שמנוני, להפוך את מערכת העיכול unhindered
  תה כהה (Hei Cha) עשיר בקפאין, ויטמינים, חומצות אמינו, פוספוליפידים וכו ', מסייע לעיכול הגוף, לווסת את חילוף החומרים של השומן, גירוי קפאין, יכול גם לשפר את הפרשת נפח מיץ הקיבה, ובכך לשפר את התיאבון ולעזור בעיכול

 • ירידה בשומנים, ירידה במשקל, ריכוך כלי הדם האנושיים, מניעת מחלות לב וכלי דם
  תה כהה (Hei צ'ה) יכול להפחית את השומן בדם ואת התפקיד של peroxidase.

 • אנטי-חמצון, אנטי אייג'ינג, אריכות ימים
  תה כהה (Hei Cha) הוא לא רק עשיר בחומרים נוגדי חמצון כגון קטצ'ינים, פיגמנטים של תה, פלבנואידים, ויטמין C, ויטמין E, D קרוטן, וכו ', אך מכיל גם כמויות גדולות של יסודות קורט שגם להם השפעה נוגדת חמצון כגון כמו אבץ, מנגן, נחושת (הרכב SOD של אלמנטים) וסלניום (GSHPX הרכב של אלמנטים) וכן הלאה. הקטקינים שלה, theaflavins, theanan ותה סוכרים, במיוחד את התוכן המורכב יותר של פלבנואידים ולכן יש את הפונקציה של אנטי חמצון, scavenging רדיקלים חופשיים עיכוב התא הזיהום.

 • אנטי סרטניים, אנטי מוטאנים
  המחקר שנעשה על ידי אוניברסיטת הונאן חקלאי על תה כהה עם מודל של תאים סרטניים SGC7901 אימוץ טכנולוגיה חדשנית של תפוקה גבוהה ההקרנה הוכיח כי היי צ'ה יש השפעה מעכב משמעותי על תאים סרטניים.

 • יתר לחץ דם
  זה זמן רב דווח כי תה יש תפקיד של הורדת לחץ הדם. לאחרונה, היפנים דיווחו כי תיאנין, חומצת אמינו ייחודית יכולה להפעיל נוירונים דופאמינרגיים, הממלאים תפקיד מעכב בלחץ הדם. בנוסף קטצ'ינים וקפאין תה יכול להירגע הקירות כלי הדם ולהגדיל את קוטר יעיל של כלי הדם, הפחתת לחץ הדם באמצעות vasodilation.

 • כדי לשפר את חילוף החומרים של פחמימות, הורדת רמת הסוכר בדם, שליטה בסוכרת
  תה רב סוכרים מורכבים תה כהה הוא המרכיב העיקרי אשר מוריד את רמת הסוכר בדם. תה רב סוכרים מורכבים המכונה תה סוכרת, הוא מורכב אשר משתנה בתערובת. מחקרים הראו כי היי צ'ה יש את התוכן הגבוה ביותר של פוליסכריד תה לעומת סוגים אחרים של תה . תה סוכרת תה כהה הוא פעיל יותר מזה של כל סוגי תה אחרים . זה בגלל שרשרת הסוכר שרשרת פפטיד עם אורך קצר יחסית שנוצר על ידי glucosidase, פרוטאז, hydrolase בתה מותסס הוא נספג בקלות יותר פעיל יותר מזה של אורך יותר. לכן היי צ'ה מצטיין בכל תה אחר בהורדת רמת הסוכר בדם.

 • קוטלי חיידקים, נוגדי דלקת
  Theaflavins ו thearubigins הם המרכיבים העיקריים אשר הופכים את צבע Hei אינפוזיה צ 'ה. מחקרים מצאו כי theaflavins הוא לא רק רדיקלים חופשיים רדיקלים חופשיים ואנטי oxidants, אבל יש גם השפעה אנטיבקטריאלית עבור חיידקי הבוטולין botulinum, Bacteroides מעיים, סטפילוקוקוס אוראוס, חיידקים capsular, Bacillus cereus. בנוסף, יש לה השפעה מעכבת על וירוסים שפעת, the rotavirus ו enterovirus במידה מסוימת.

 • דטוקסיפיקציה, משתן להפחתת הטבק והרעלת אלכוהול
  קפאין בתה כהה מגביר את הפרשת השתן על ידי סיוע במים סינון בשתן דרך הכליה. יחד עם זאת, קפאין יכול לסייע בשחרור שתן והתפכחות על ידי גירוי שלפוחית ​​השתן. בינתיים, polyphenols תה ב Hei צ'ה לא רק יכול לזרז ניקוטין להפריש אותו עם השתן, אבל גם יכול לנקות רדיקלים חופשיים בעשן ולהפחית את ההשפעות הרעילות של עשן על בריאות האדם. בנוסף, פוליפנולים של תה יכולים לספוג מתכות כבדות באופן יעיל, להקל על ההשפעות הרעילות של מתכות כבדות.