הבית > יֶדַע > תוכן

פונקציה של תה כהה

Jan 02, 2018

המרכיב הפונקציונלי העיקרי של תה כהה הוא תרכובת התה פוליסכריד קומפונדס, תרכובות אלה הם מקצוע רפואי שיכול להסדיר את חילוף החומרים של הסוכר בגוף (מניעה וטיפול בסוכרת), להפחית את לחץ הדם, נגד קרישה, פקקת ולשפר חסינות.

המרכיבים העיקריים של מרק התה הכהה הוא theaflavins והאירוביגינים, התוצאות מראות כי theaflavins הוא לא רק רדיקלים חופשיים רדיקליים חופשיים ונוגדי חמצון, אלא גם נגד סרטן, אנטי מוטציה, אנטי בקטריאלי ואנטי וירוס, לשפר ולטפל מחלות לב וכלי דם, סוכרת טיפול ועוד פונקציות פיזיולוגיות.

אלמנטים מינרליים בתה מרוכזים בעיקר עלים בוגרים, גבעולים, נובעת, תה כהה כריית חומרי גלם ישנים יותר, התוכן של אלמנטים מינרליים גבוה יותר תה אחרים. ביניהם, פלואוריד יש השפעה מרפא ברור על מניעת עששת שיניים ומניעה וטיפול של אוסטאופורוזיס סנילי. סלניום יכול לעורר את הייצור של חלבונים חיסוניים ונוגדנים ולשפר את ההתנגדות של הגוף האנושי למחלה, ויש לו השפעה יוצאת דופן על הטיפול במחלת לב כלילית ועכבות של התרחשות ופיתוח של תאים סרטניים.

תה כהה או משקאות קפאין בריאות נמוכה (חומרי גלם, בגרות גבוהה, אפייה וגורמים אחרים), קוקה קולה תה אחרים, תה כהה לא משפיע על השינה.

dark tea2.jpeg