הבית > יֶדַע > תוכן

מכירות פירות זוגי בגווילין, גואנגשי

Mar 05, 2016

פסטיבל האביב חלף רק, גווילין במחוז גואנגשי חקלאים רבים, השנה היה "קרח אש", סוכר, תפוז הפך הקאמקווט "בשר, תפוחי אדמה", פומלה פירות להירקב בשדות. העיר גווילין כמו פרי, פירות לפי הכנסה לנפש של חקלאים הגיעו יואן 2275 מעל פירות לכל הכנסה לנפש של חקלאים באזור האוטונומי 3 פעמים, אבל השוק הנוכחי אילצו חקלאים רבים לא יכלה לראות בדרך החוצה, ראש השנה, מגדלי ממשיכה מכאן?

קרח אש מכירות ימים

רן Nian ג'ן במחוז Lipu רק אחרי שנים הרכס המזרחי שמוציא סוכר במטע תפוזים, חקלאים פוסט יבול הפריה ועבודה סליקה ביצועם. סוכר כתום קמע, אנחנו נערכים לשנה הקרובה." חקלאי בשדה מלא שמחה כביש.

ב- gongcheng Kuanyin העיירה כפריים, הכפר עובד המוצר גדוש מוכן גוילין, יותר מ- 2000 קילו שלא נמכרו הבית של אשכולית. "עכשיו לא אחת ל- 3 סנט לפאונד, יכולים לזהות." מילים של תסכול, אבל אמר השוק הנוכחי של אשכולית.

למגדלים רבים, ה-RAM הוא מעבר האש"קרח". ממשטרת מחוז Lipu פירות להבין, הסוכר שנה כתום הוא "קטורת בובו", המחוז 200,000 דונם סוכר כתום, הכולל כ-260,000 טונות של ייצור בסיסי המכירות סיים, "משנה חדשה-צ'יאן-סוף דצמבר המפורטים כדי פסטיבל הפנסים, סוכר כתום של ASP הם לשמור על יואן 4 מסביב, ובשנת פסטיבל הפנסים של האחרון מכירות ב, היפה פרי מחיר יותר נגיש יש 6.5 יואנים כל קילו".

המצב הוא בדיוק ההפך סוכר זהב כתום תפוז, אפרסמון, פומלה, וכו '. הכתב למדה, הפירות האלו, המכירות של השנה אינם אופטימיים. בתקופה האחרונה, פלטפורמת רשת עבור מספר רב של שיחות עבור מגדלי פירות עזרה, קניית פירות האהבה הודעות תכופות הופיע, הוא ההוכחה לכך.