הבית > יֶדַע > תוכן

צ ' ונגצ ' האביב מפלט החורף תות מחירים גבוהים יותר ביקוש

Mar 05, 2016

בימים האחרונים, מזג האוויר המשיכו לשפר, זו עונת האביב, צ'ונגצ'ינג מחוז דאדזוּ פארק תות אז לפטר את העסק. ביקרתי קצת תותים המלומד החורף הנוכחית תות (תות) לבחור את המחיר ב- 20-50 יואן/ק"ג, לעומת שנה קודם לכן, בסביבות 10%.

הוא דיווח כי הרובע שנבנה לאחרונה מספר שדות תות, ויוצרים על הרכס, שלושה כוננים, דאיה, Zhi פנג קלן ומים דונמים רבים של תות שדה בחורף הבסיס ברחובות העיר.

"חורף תות בוחרת בדרך כלל נמשכת מנובמבר עד מאי בשנה הבאה, אבל הקור מזג אוויר בתחילת, בשלות תותים לאט, רוב התיירים לא רוצה לצאת." רחוב Zhi פנג"אדומות"תות Biao ג'ואו מאסטר אמר המחבר, תותים החורף יכול לבחור שלוש, קצב ייצור הראשון הם שני הגבוהה, או שלוש קבוצות של ייצור מחיר גבוה לכל ק ג נמוכות יותר מנה ראשונה של 10 יואן. זה עכשיו הקבוצה השנייה של תות שדה בחורף הרבה של בוגר, עם זאת, תחת ההשפעה של שלג השנה, הקבוצה השנייה של ייצור תות שדה בחורף, אז הבחורה תות גדול, ג'אנג ג'י, אדם שיכור, falandi, סוגים אחרים של תות שדה בחורף איסוף מחירים נשאר בבית 20-50 יואן/ק"ג, 10% משנה בערך.

בנוסף, השלג באופן קבוע "אביב תות" מושפע הגידול. הוא ניבא כי התותים בזמן האביב לשוק תעוכב השנה על ידי כמעט חצי חודש, עד סוף אפריל תהיה רשומה.