הבית > יֶדַע > תוכן

היתרונות של להקפיא אננס מיובש

Apr 23, 2018

  אננס מיובש בהקפאה הוא כל כך בריא וטעים. הם פשוט אננס אמיתי ללא ממתיקים הוסיף או חומרים משמרים. מקור מצוין של ויטמינים, אנזימים, ונוגדי חמצון, אננס מיובש להקפיא הוא חטיף מזין. הקפאת אננס מיובש הוא טוב לבריאות שלנו.

1. לחסל בצקת

ממיסים פיברין ודם קרישי דם חסום ברקמות, משפר את זרימת הדם המקומית, ומבטל דלקת בצקת.


2. לאבד משקל

הסוד של ירידה במשקל אננס טמון מיץ עשיר שלה, אשר יכול למעשה להרגיע את השומן. זה יכול למעשה לאכול אננס או לשתות מיץ אננס במזון כל יום, אבל זה לא צריך להיות מוגזם או לאכול אננס גלם לא מעובד. הראשונה היא להפחית את הטעם. לעורר את רירית הפה; שנית, קל לייצר bromelain, ואנשים אלרגיים פרוטאז זה יהיה סימפטומים כגון גירוד של העור.


3. עזרה בעיכול, לקדם תיאבון

עם עיכול בבטן, שלשול הטחול, Qingwei להרוות את הצמא שלהם. ניחוח אטרקטיבי של אננס נגזר בוטל אסתר בהרכבו, אשר יש את ההשפעה של גירוי הפרשת רוק וקידום התיאבון.


4. כדי שמנוני, לנקות את הבטן

אנזימים proteolytic הכלול אננס יכול לפרק חלבון וסיוע בעיכול. זה פרי מתאים מאוד עבור אנשים מודרניים שאוכלים יותר מדי בשר ואוכל שמנוני במשך זמן רב.


5. יופי

מונע עור סדוק ומזין הזוהר של השיער, תוך ביטול מתח הגוף והגברת חסינות הגוף.


6. טיפול רפואי

לקדם אנזימים במחזור הדם, אשר יכול להוריד את לחץ הדם, לדלל ליפידים בדם, לאכול אננס, יכול למנוע בתצהיר שומן.


7. לחסל הצטננות

חום, שיעול, כאב גרון הם הסימפטומים הברורים ביותר של הצטננות. בנוסף שוכב במיטה ונחים בשקט, ייתכן שתרצה לקבל כוס מיץ אננס טרי. יש לו אפקט קירור יכול ביעילות להפחית את הסימפונות.


8. משתן

צריכה נאותה של נפרטיס, יתר לחץ דם לחולים תועלת.


freeze dried pineapple.png